Zamów

DLACZEGO ZAMÓWIĆ WŁAŚNIE U NAS?

Po pierwsze dlatego, że jako jedyni nie pobieramy dodatkowych opłat za zabezpieczenia. Tylko u nas wszystkie hologramy, druk ultrafioletowy, wypukłości, itp., są wliczone w cenę.

Po drugie, inne firmy już nie produkują dokumentów. Możesz nam zaufać w tej kwestii. Od czasu pamiętnego nalotu przez CBŚ na główną grupe produkujacą dokumenty kolekcjonerskie, na rynku pozostali tylko partacze i oszuści. Kupując gdzieś indziej niż u nas, narażasz się tylko na dwie możliwości:

Przepłacisz za spartaczoną robotę i zapłacisz za to 500 euro lub zostaniesz oszukany kupując gdzieś indziej jak ma to miejsce np. na dokumenciki.net lub na dokumentykolekcjonerskie.biz gdzie oszuści wykorzystują zdjęcia i opisy skopiowane z naszej strony. Gwarantuję Państwu, że po zakupie na w/w stronach sprzedawca więcej się nie odezwie.

My w branży jesteśmy od lat. Często sprawdzaliśmy jakość wykonania jak i kwestie rzetelności u naszej konkurencji. Zapewniamy, że na dzień dzisiejszy nikt poza nami nie jest w stanie wyprodukować w 100% prawdziwie wykonanego dokumentu, który jest dokładnym odzwierciedleniem 1:1.

Nie musisz nam wierzyć, po prostu kup dokument kolekcjonerski u naszej konkurencji i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że albo zostaniesz oszukany albo dostaniesz dokument wątpliwej jakości. Jesteśmy przekonani, że jak wielu naszych zadowolonych klientów będziesz żałować, że nie zamówiłeś u nas od razu.

Zamówienie możesz złożyć pisząc do nas bezpośrednio na e-mail:

[email protected]

lub złożyć zamówienie za pośrednictwem sklepu.

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą

tak szybko jak to będzie możliwe.